HAKKIMIZDA

 

Şirketimiz; 2007 yılında Yurtdışı eğitim, Vize danışmanlığı, Uçak ve Yurtdışı otel rezervasyonları, Yurtdışı kongre ve toplantı organizasyonu ve Kişisel gelişim eğitimlerini yapmak üzere ANKARA’da kurulmuştur.

 

Kuruluş öncesi iştigal konumuz ile ilgili yaklaşık 5 yıllık bir deneyim sahibiyiz. Birçok eğitim, vize danışmanlığı ve yurtdışına; dil eğitimi ve yaz kampları amaçlı öğrenci gönderimi tarafımızca profesyonel olarak yapılmıştır.

 

Yurtdışına dil öğrenimi için öğrenci gönderimini, anlaştığımız ve acentesi olduğumuz 108 adet akredite okulumuz ve bunların yanı sıra okullarımıza bağlı üniversitelerde gerçekleştirmekteyiz. Okullarımıza grup öğrenci gönderimlerinde, şirketimizden 1 veya 2 personelimiz gruba eşlik etmekte ve öğrencilerimizin Ülkemize dönüşlerine kadar yanlarında bulunmaktadır.

Bünyemizde yaptığımız Vize Danışmanlığı ile Yurtdışına turistik, iş amaçlı ve öğrenim amaçlı gidecek olan vatandaşlarımızın vize alım süreçlerinin yürütülmesi, takibi ve sonuçlandırması işlemleri yapılmaktadır.

 

Kişisel gelişim ve teknik eğitimlerimiz; bünyemizde bulunan eğitmenimiz ve anlaşmalı eğitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Projeyi yürüttüğümüz ve iş ortaklığı yaptığımız kurumun çalışanlarının eğitim eksikliklerine göre veya pekiştirme, tamamlama şeklinde belirlenen eğitimlere olan ihtiyaçlar belirlenip, kurumun bünyesinde veya eğitime uygun olan dış mekanlarda yapılmaktadır. Yaptığımız eğitimlerde katılımcıların mennuniyet oranı % 100’dür. Bu bizi daha da şevklendirmekte ve eğitimin önemini bir kez daha vurgulamaktadır.

 

HİZMETLERİMİZ;

*Yurtdışındaki seçkin üniversitelere öğrenci yerleştirilmesi,

*Toplantı, Fuar ve Tur organizasyonları,Kişisel Gelişim eğitimleri,Yurtiçi ve Yurtdışı otel rezervasyonları ve VIP turları,Uçak bileti,Vize Danışmanlığı  ( turistik, iş gezisi, öğrenci ve işçi vizeleri ),

*8 yaşından başlayarak çocuklarımıza yurtdışındaki özel merkezlerde aktivitelerle desteklenen dil eğitimleri ve yaz okul kampları

*Yurtdışı Konaklama, aile yanı yerleştirme organizasyonları, Havaalanı transfer hizmetleri

*Üniversite, mesleki İngilizce, Toefl,  Ielts Hazırlık Kursları, Yüksek Lisans, Master ve MBA ve Staj prog.Üniversite kampüslerinde ya da özel merkezlerde İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Çince, Rusça dil eğitim

*İngiltere ,Amerika ve Kanada'ya Sample High School programları ve lise değişim programı

*Çin Yaz Okulu Programları ve üniversite öğrencileri için değişim projeleri

Yaz Kampları, Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta Almanya, İtalya, İspanya, İsviçre ve Çin'de bulunmaktadır. Temsilcisi olduğumuz okullar British Council ve Trinity College tarafından akredite edilmiş okullardır. Türkiye'de hizmet verdiğimiz kurumlar ve kuruluşlar hizmetlerimizden son derece memnunlardır.